Praštanje je jedna od najvažnijih hrišćanskih vrlina: Psiholog objašnjava zašto je još značajno
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Ona.rs.
<% message.text %>
Eee
Nece biti! Nekim ljudima nikad necu oprostiti i zivim u miru sa tim jer lose im nisam ucinio a oni su za uzvrat meni konstantno unistavali zivot,nek oni zive sa saznanjem da im oprost necu dati nikada!
Podelite komentar
Vlajko
Nikada ali nikada meni nije iko išta oprostio. Tako ni ja.
Podelite komentar
Peka
Poštoje situacije u kojima ne vredi praštati - kada je neko uporno i nepopravljivo nastrojen da negativistički deluje prema nama. Tada ne treba težiti uzvraćanju istom merom, ali treba težiti površnim ili, ako je moguće, nikakvim odbosima.
Podelite komentar