Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Ona.rs.
<% message.text %>
Fekimik
Hteo sam da napisem poveci tekst povodom ovoga ali Mik je to veoma kratko i jasno objasnio.
Podelite komentar
vaš novinar
Ma ne mogu da verujem.....Mek zdraviji od domaće kobaje.....cccc
Podelite komentar
Mik
Fizička (ne)aktivnost je bitan faktor koji dovodi do gojaznosti. Kada samo vidim koliko ima mlohave dece,koja ne znaju da poteče,to je strašno. Fizička aktivnost uz solidnu ishranu i neće biti problema. Moj sin trenira rukomet,igra sa drugarima basket i fudbal u kraju,a jede brzu hranu i previše za moj ukus,ali nije ni blizu gojaznosti. Roditelji moraju da navikavaju decu od malih nogu da budu fizički aktivna i što manje da zevaju u kompjuter i tv.
Podelite komentar